maskeMASKE
*Güvenli ve konforlu takma imkanı
Maske gövdesi, dayanıklı ve cilde dost EPDM`den üretilmiştir ve her yüz tipi için güvenli ve konforlu bir sızdırmazlık sağlayan iki kat yüz contası ve üç kat sızdırmazlık kenarına sahiptir.
*5 noktalı kayış
Beş noktalı konforlu kafa kayışı sadece maskenin kolay ve hızlı bir şekilde takılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda genişliği sayesinde kullanıcının kafasının üzerinde baskı noktaları oluşmasını da engeller.
*Geniş görüş alanı
180° geniş açılı çizilmeye dayanıklı ve bozulmasız PMMA pleksiglas vizör, mükemmel panoramik görünümle birlikte geniş bir görüş alanı sağlar.
*Etkin ventilasyon sistemi
Ayrı dahili maskeli etkin ventilasyon sistemi, camın buğulanmasını önler iyi bir görüş imkanı sağlar
*Çok yönlü kullanım imkanı
EN 148-1`e uygun olarak serisindeki filtrelerle birlikte kullanılabilir.
*Kolay bakım ve lojistik özellikleri
Lojistik ve depolama işlemlerini basitleştiren tek bir boy herkes için kullanılabilir. İçte yer alan barkod, maske envanteriyle ilgili kayıt ve bakım işlemlerini kolaylaştırır.

 

maskeFİLTRE
*Geniş filtre yelpazesi
temel uygulamalara yönelik çeşitli filtre tipleri içerir ve fosfinden göz yaşartıcı gazlara, parçacıklara kadar birçok zararlı maddeye karşı koruma sağlar.
*Uzun ömür
Gaz filtreleri ve kombine filtreler üretim tarihinden itibaren 6 yıllık bir raf ömrüne, parçacık filtreleri ise 12 yıllık bir raf ömrüne sahiptir.
*Tekrar sızdırmaz hale getirilebilir münferit ambalajlar
Filtreler, kullanılmamış filtrelerin optimum şekilde korunmasını sağlamak için ayrı ayrı paketlenir. Ambalajlar, depolama amacıyla tekrar sızdırmaz hale getirilebilir.
*Filtre seçimi için destek
*Alüminyum muhafaza
Alüminyum muhafaza, filtrede oluşan her türlü hasarın kolayca saptanmasını mümkün kılarak ekstra güvenlik sağlar.
*CE işareti
Tüm filtreler EN 14387 ve/veya EN 143:2000`e uygun olarak CE işaretine sahiptir.