Hakkimizda

 +90-212-2581530 Pbx.
info@cebsan.com.tr

İlginize teşekkür ederiz.IP Bilgileriniz Güncellendi.
Ziyaretinize devam edebilirsiniz...


Şirketler Grubumuz, konusunda Eğitimli, Sektöründeki En Kalabalık, Tecrübeli ve Uzman Ekibi , Türkiye genelinde 27.000.- ‘i aşan, kurumsal firmalar ile Yangın ve Yangın Güvenliği konusunda düzenli işbirliği içerisinde olup, yıllardır başarı ile çalışmakta olan, Uluslararası Standartlarda hizmet veren lider bir kuruluştur.

CEBSAN® bir MARKAdır.Görevi; “Ürün ve Hizmet kalitesini standartlar seviyesinde sürekli geliştirerek doğru ve güvenilir seçenekler sunmak, yıllar önce başlattığı eğitim hamlesi ile daha geniş kitlelere ulaşabilmektir.”

İçten dilek ve saygılarımızla.

Otomatik Söndürme Sistemleri
Yangın Söndürme Cihazları
Algılama ve İhbar Sistemleri
Yangınla Mücadele Ekipmanları
Yangın Danışmanlığı – Eğitim

* Daha detaylı bilgi için lütfen Kataloğumuzu indirip inceleyiniz !


 • Grubumuzu Yangın Güvenlikleri Konusunda Tercih eden Değerli İş Ortaklarımız ve Tedarikçilerimiz,

  CEBSAN® olarak Corona virüs (Covid-19) ile ilgili yapılan çalışmalara ait duyuru ve bilgilendirme metinlerini sizlerle paylaşmak isteriz.

  İşbirliğiniz ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  CEBSAN® Uzaktan Yangın Eğitim Demo Sınıf Çalışmalarına başlandı. Lütfen Departman yetkililerinden  bilgi ve detsek alınız.

  CEBSAN® olarak Corona virüs (Covid-19) ile ilgili yapılan çalışmalara ait  yeni duyuru bulunmamaktadır.

 • T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının İŞYERLERİNDE KORONAVİRÜSE  (COVID-19) KARŞI ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER Çerçevesinde

  Karşı karşıya olduğumuz olağanüstü koşulları dikkate aldığımızda, CEBSAN®‘nin operasyonlarımızı korumak, çalışanlarımızın emniyetini ve sağlığını sağlamak amacıyla aldığı önlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  Tüm paydaşlarımızın emniyeti ve sağlığı bir numaralı odak noktamız ve önceliğimizdir. Kendi sağlık ekiplerimizin, başta Sağlık Bakanlığı yetkilileri olmak üzere tüm Resmi mercilerin talimatlarını harfiyen uygulamaktayız.

  Grubumuzun Tüm Çalışanları ile ortak karar alarak Yarı Zamanlı, Esnek ve Grubumuz Bünyesindeki  Güvenli Domain Alan Adlarımız üzerinden çalışma programlarını planladık.

  Ayrıca CEBSAN® Acil Durum Müdahale Görev Ekibi; günlük olarak sağlık kuruluşlarının ve hükümetlerin tavsiye ettikleri tüm prosedürleri ve planları gözden geçirmekte ve yakından izlemekte, bunlar doğrultusunda kendi
  plan ve prosedürlerini güncellemekte çalışanlarımız içerisinde bilgilendirilmektedir..

  Daha somut birşekilde ifade etmek gerekirse: Ürün Güvenliği-ABD’li yetkililerin ve üniversite laboratuvarlarının son zamanlarda yayınlamış oldukları verilere göre COVID-19 virüsü karton üzerinde 24 saate kadar ve plastik yüzeylerde 72
  saate kadar tespit edilebilmektedir.

  Üretim hazırlama süresi ve navlun zamanı bu sürenin dışındadır, dolayısıyla üretim prosesimiz aracılığıyla bulaşma riski düşüktür. Ayrıca tedarik etmiş olduğumuz Yangın Söndürme Ekipman ve Hizmetlerinde virüs bulaşma riski de çok düşüktür.

  Bununla birlikte müşterilerimiz ve tüketicilerimiz için ekstra koruma sağlamak adına yüzeyleri test etmenin ve değerlendirmenin en iyi yollarını araştırmaya devam ediyoruz.

  Üretim Prosesleri- CEBSAN® üçüncü taraf sertifikasyon gerekliliklerine uygun bir şekilde çalışanlar için günlük temizlik ve sıkı hijyen protokollerini “İyi İmalat Uygulamaları” kapsamında gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte; CEBSAN®Türkiye’de artan sıklıkta ve kapsamda temizlik uygulaması başlatmış bulunmaktayız.

  Tesislerimize yönelik tüm ziyaretçi trafiğini azaltma, kritik
  dolum,  kontrol, bakım, kurulum ve eğitim operasyonları sınırlama ve tüm operasyonlarımızda seyahat kısıtlamalarını hayata geçirmiş durumdayız.

  Ayrıca kritik iş operasyonlarını ve bu operasyonları gerçekleştirmesi gereken ekipleri korumak adına pro-aktif adımları atmış, bu adımlara ilaveten; ek hijyen, fiziksel sosyal mesafe koyma (yemekhanelerde ve soyunma odalarında) ve üretim tesislerimize erişimi yalnızca ihtiyaç duyulan çalışanlarla sınırlandırmış durumdayız.

  Çalışanların Emniyeti-Zorunlu veya bireysel karantina dahil olmak üzere virüse maruz kalınması ve/veya herhangi bir hastalığın yönetilmesi konusunda çalışanlarımıza güncel bilgileri iletmiş bulunmaktayız. Mümkün olan durumlarda tüm çalışanlarımız, uzaktan gerçekleştirilebilecek olan kritik olmayan tüm ticari operasyonların gerçekleştirilmesini noktasında teşvik edilmiştir.

  Tüm çalışanlar bu değişikliklerle ilgili olarak bilgilendirilmişler ve herhangi bir hastalık veya maruz kalma durumunun söz konusu olması halinde evden çıkmamaları konusunda da ayrıca teşvik edilmiştir.

  Temel hedefimiz; ekiplerimizin, sizlerin ve müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin sağlığını ve emniyetini korumaktır.

  Aynı zamanda tedarik devamlılığını sağlamaya yönelik adımlar da atıyoruz. Tüketicilerin CEBSAN® Marka Yangın Söndürme Tüp ve Otomatik Söndürme Sistemlerinin çok daha güvenli birşekilde tedarik , dolum, bakım, kontrollerini sağlayacak ürünlerin ve hizmetlerin periyodik gerçekleştirilmesine yardım etmek mevcut koşullar altında bizim açımızdan çok daha önemli hale gelmiştir.

  Şu anda tüm tesislerimiz eksiksiz birşekilde çalışmaktadır ve kritik hammaddelerin istikrarlı birşekilde tedarik edilmesine devam edilmektedir.

  Durumu her gün değerlendirmeye devam ediyor, bizimle çalıştığınız için size teşekkür ediyor, önümüzdeki zorlukların üstesinden gelmek için sizlerle iş birliği yapma taahhüdümüzü yineliyoruz.

  Saygılarımızla, CEBSAN®

OnLINE işlemler için müşteri temsilcinizle iletişime geçin.

*İzlenebilirlik CEBSAN® Bulut Pilot Uygulamasıdır. Sınırlı ve koşullu kullanım içerir.


*Tüp-Sistem Serileme, QR ve Serial Barcode işlemleri Bölümler ve Partiler Halinde Yayınlanır, Ürün, Firma/Şahıs Profil Kartlarınca Güvenle Saklanır.
Dikkat! Ulaşılamayan Seri Barcode Bilgisini Tarafımıza Lütfen Acil Bildiriniz. Gerekli Ürün Bilgileri Talebiniz En Kısa Zamanda Arşiv Departmanımızca İncelenip, Tarafınıza Raporlacak, Ürünlerimizin İzlenebilirliği sağlanacaktır.

Seri Numarası Malzeme Adı İmal Tarih Üretim Tarihi Son Kull.Tarihi TÜp Seri No Test No bilgileri ayrıca, TuP NO, ISletme/YER,BULUNDUGU YER, KG.VE CINSI,DOLUM TARIHI,TEKRAR DOLUM TARIHI, GOVDE HASAR,VANA,MANOMETRE,DOLULUK,YERINDELIK,ETIKETLER,MuHuR,KONTROL TARIHI,SONRAKI KONTROL TARIHI,ACIKLAMA alanları eklenebilir, Kontrol ve Sertifika Raporları Düzenlenebilir, Kütüphaneler oluşturulabilir.

CEBSAN® Bulut Kayıtlı Kullanıcılar

 İş Akışlarımıza Dahil Olabilir, Sözleşmeleri Dahilinde “Online Sipariş Modülü” ile anında sipariş, iş emri oluşturabilir, imalat, servis, teslim süreçlerinden haberdar olur. *Pilot uygulamadır, sınırlı ve koşullu kullanım icerir. 


CORONAVİRÜS (Covid-19) Duyuru ve  Önlemleri çerçevesinde hizmet ve iş akışlarımızı aksatmamak adına ACİL Yangın ve Otomatik Söndürme Sistemleri Kullanım, Bakım ve Eğitim ihtiyaçları için deneme amaçlı kurulum gerçekleştirilmiştir.

Olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi hizmet kalitesinin gelişmesi adına satış, ekip, ekip yöneticilerimiz ve eğitmenlerimizle paylaşmaktan  çekinmeyin.

Lütfen CEBSAN® Yangın Eğitim Departman Yetkilisinden bilgi kullanıcı ve deneme amaçlı şifre talebinde bulunun.

* Uzaktan Yangın Eğitim DEMO *

Uzaktan Yangın Eğitim Seviye 1 Sınıf Kayıt
UZaktan Yangın Eğitim Seviye 2 Sınıf Kayıt
Uzaktan Yangın Eğitim Seviye 3 Sınıf Kayıt


– Telefon ile anında sipariş verebilirsiniz Santral +90-212-2581530 Pbx. no’lu telefonumuzu arayarak, sipariş vermeyi düşündüğünüz ürünler, hizmetler hakkında bilgi alabilir, sizin için uygun olan ödeme seçeneklerinden birini belirleyerek, satın alma işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

– E-mail ile anında sipariş verebilirsiniz info@cebsan.com.tr Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ödeme koşullarını öğrenmek için sistemimizde bulunan formları hemen doldurursanız size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. ihtiyacınız olan bütün bilgiler hızlıca elinize ulaştırılacaktır.

CEBSAN Bulut Kayıtlı Kullanıcılar

İş Akışlarımıza Dahil Olabilir, Sözleşmeleri Dahilinde “Online Sipariş Modülü” ile anında sipariş, iş emri oluşturabilir, imalat, servis, teslim süreçlerinden haberdar olur. *Pilot uygulamadır, sınırlı ve koşullu kullanım icerir.

Genel Müdürlük
  Yol Tarifi : Hüsrevgerede Cad. Muradiye Bayiri Sok. No:41 Tesvikiye, ISTANBUL
Telefon :  +90-212-2581530 Pbx.  Email :  info@cebsan.com.tr

CEBSAN® bir CEBECİOGLU kuruluşudur.