Tüm CEBSAN Şirketler Grubu çalışanları olarak sahip olmayı ve geliştirmeyi istediğimiz temel yetkinliklerimiz şunlardır:

  • Fırsatları görerek şirket hedefleriyle uyumlu zorlayıcı kişisel hedefler koyar ve sonuçlandırırız. Çıkabilecek sorunları önceden görmeye çalışır, doğru bir planlamayla, karşılaştığımız tüm engelleri aşar, hedeflerimize ulaşırız. Ekip olarak etkin ve verimli bir şekilde çalışır, birbirimizi destekler, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşırız. Ekip içindeki sorumluluklarımızı zamanında ve doğru olarak yerine getiririz.
  • Yenilikleri ve en iyi uygulamaları sürekli araştırır, paylaşır, kuruma yarar getirecek olan fikir ve yöntemleri hızla uygulamaya koyarız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemeye çalışır, onların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yaklaşımlar/ürünler geliştiririz. Müşteri tatminine yönelik sorumluluk üstlenir ve problemleri vakit kaybetmeden çözümleriz.
  • Verdiğimiz sözleri yerine getirmek, dürüstlük bizim için çok önemlidir. Üstlendiğimiz görevleri tam olarak, zamanında yerine getirir, her şartta adil davranmaya özen gösteririz. Müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımızla iletişimimizi etkili bir şekilde sağlayabilmek için yazılı, sözlü, görsel iletişim araçlarını en verimli bir şekilde kullanmaya özen gösteririz. Karşımızdakini önyargısız ve bütünüyle anlamaya çalışarak dinleriz.
  • Kararlarını, doğru ve geçerli verilere ulaşıp analiz ederek ve bütün üzerindeki etkilerini değerlendirerek alırlar. Organizasyonda yön birliği sağlar ve ekiplerini hedef ve stratejiler doğrultusunda harekete geçirirler.
  • İş sonuçlarına ulaşmak için kısa ve uzun vade planlarını önceden yaparlar ve bu doğrultuda koordinasyonu sağlayarak, gelişmeleri izlerler. Paylaşımcılığı teşvik ederek “tek ekip” ruhunun geliştirilmesine öncülük ederler.
  • İş hedeflerinin gerçekleştirilmesi için sağlıklı bilgi paylaşımını sağlayarak, iddia sahiplerinin desteğinin kazanılmasını garantilerler. Planlı ve sistematik yaklaşımlarla bireylerin ve ekiplerin performansını sürekli iyileştirmeleri için yönlendirirler.
  • Değişimi teşvik eder ve istenen sonuçların alınmasını sağlayacak stratejiler geliştirir ve uygularlar.

İLK ADIMI ATIN…
CEBSAN Şirketler Grubu’nun işe alım politikası, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere uygun adayları seçmektir. Aldığınız eğitimi en yaratıcı ve verimli şekilde kullanmak, yeteneğinizi, birikiminizi kariyer olanaklarıyla birleştirmek için Cebsan Şirketler Grubu’nda imkanlar sizi bekliyor.
Eğer siz de “CEBSAN Şirketler Grubu” nun bir ferdi olmak istiyorsanız ilk adımı atınız ve Başvuru Formunu doldurarak özgeçmişinizi bize iletiniz.